stiletto kombinleri
Stiletto kombinleri
6 Aralık 2015
Harley Bot
Harley Bot Modelleri
6 Aralık 2015
Tümünü Göster

2016 Babet Modelleri

2016 babet modelleri

2016 babet modelleri, baharın gelmesiyle birlikte daha çok merak edilecek. Biz şimdiden en güzel babet modellerin araştırdık. En çok tercih edilen babetler aslında her mevsim giyilen, bayanlar tarafından sık sık tercih babet modelleri geliyor. Kış sezonunda koyu renk (özellikle kahve ve siyah babetler favoriler arasında yer alır), yer yer kalın, içi tüylü babetler tercih edilirken baharda ruhumuza yansıyan canlanma ile daha çok pastel ve açık renk hafif babetler bayan ayakkabı modasına konu olmaktadır. Babet ayakkabı; gerek her mevsim giyilebilirliği, gerekse rahat ve şık olması açısından bayanların en çok tercih ettiği ayakkabılardandır.

 


 

En güzel 2016 babet modelleri

2016 babet modelerl

2016 babet modelerl

2016 babet modelleri zebra

2016 babet modelleri mercan

2016 babet modelleri mercan

2016 babet modelleri

2016 babet modelleri siyah

2016 babet modelleri siyah

Leopar deseni de her zaman ve her sezon olduğu gibi yine babetin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Babet çeşitlerine baktığımızda bu sezon da raflardaki yerini aldığını görüyoruz. Leopar deseninin standardının dışına çıkıp siyah, kahve ve altın sarısından vazgeçildiği desenler de oldukça çok mevcut. Bunun yerine pembe, mavi ve yeşil tonlarında leopar desenli babet modelleri de bayanlar tarafından tercih ediliyor. 2016 babet modelleri, arasında beyaz babetin üzerine de yine leopar desenleri yada leopar figürünü andıran şık babet seçenekleri de bu senenin babet modası içinde yer alıyor.

 

2016 babet modelleri ise her yılın trendlerine göre hatta bazen mevsime göre değişebilmektedir. 2016-babetleri-babetto2016-babet-modelleri-plastik-yuvarlak-burun-tokalı-babetto2016-babet-modelleri-bez-babet-kareli-kumaş-yuvarlak-burun-tokalı-babetto2016-babet-modelleri-babetto

2016 babet modelerl

2016 babet modelerl

2016-babet-modelleri-yuvarlak-burun-deri-babet-fuşya-babetto 2016-babet-modelleri-sivri-burun-tavşan-tüyü-süet-babet-siyah-babetto 2016-babet-modelleri-sivri-burun-lame-rugan-babet-ayakkabı-babetto 2016-babet-modelleri-sivri-burun-babet-nar-cicegi-babetto

2016 babet modelleri

2016 babet modelleri

Moda babet dendiğinde akla gelen modellere hergün bir yenisi eklense de babet kendini kolay tüketmeyecek ayakkabı modelidir.

babetto-babet-modelleri

 

2016 Babet Modelleri

Hemen hemen her genç kızın ayakkabı dolabının vazgeçilmezi olan babetin aslında bayanların bir anlamda kişiliğini de yansıttığını düşünmekteyim. Cıvıl cıvıl renkler dışadönük bir kişiyi yansıtırken koyu renk ve resmi olanlar da ciddi ve daha kapalı bayanları yansıtıyor bence. Bayan babetlerinin ruh halimizi de yansıttığı inkar edilemez tabi. Bayan makyajı gibi babetler de o gün neler düşündüğümüzü, nasıl hissettiğimizi çok güzel ifade ediyorlar.

Bu yılın babet modasına baktığımızda geçen yılki gibi karşımıza mintler, yavruağzılar, bebek mavileri, pembeleri, limon sarıları yine çok popüler. Rengarenk ve cıvıl cıvıl babetlerimizi yine renkli pantolon ve hırkalarla kombinleyerek 2016 babet modelleri bahar ve yazına kolaylıkla uyum sağlamak mümkün. 2016 babet modasında öne çıkan farklılıklar da var tabi. Örneğin bu sene babet modasında transparan detaylar oldukça sık karşımıza çıkıyor. Babetin tamamının veya bölgesel bazı kısımlarının transparan olması bu senenin babet modasını tanımlayan ögelerden. Transparan kısımlar renkli de olabilir, bazı babetlerde oldukça şık bir görünüm ortaya çıkabiliyor bu durumlarda. 2016 babet modelleri modasında diğer bir dikkat çekici bayan babeti detayı ise sivri burunlar. Ayakkabı ve Stilettoların şık ve sivri burunlu, her biri tasarımcı elinden çıkmışçasına güzel görünen halinden sonra tasarımcılar ve modacılar kendilerine karşı koyamamış olsa gerek diye düşünüyorum ki artık babetlerde de sık sık sivri burunla karşılaşıyoruz. Sivri burunlu babetler de babeti o salaş doğasından çıkarıp daha resmi ve ciddi bir havaya sokuyorlar, orası kesin. İş hayatında, gece davetinde bu babet modelleri gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

 

 

babetto-desenli-babetDesenli Babetler  yine karşımıza birçok renk, desen ve model alternatifiyle çıkmaktadır. Tek renkli babetler olduğu gibi desenli babetler de 2014 yaz modasında oldukça revaçtadır. Çiçek desenleri son yıllarda modada artan bir öneme sahiptir, babetlerde de çiçek desenli babet modellerinin sayısı giderek artmaktadır. Çiçek deseni babetlere günlük ve şık bir hava katmaktadır. Bunun yanında geometrik desenler, çizgiler, spiraller, üçgenler de babetlerde oldukça çok kullanılmaya başlandı. Özellikle çizgili desenlere sahip modelleri en ünlü babet üreticilerinin piyasaya sürdükleri ürünlerde sıklıkla görmekteyiz.

Desenli babetler de babetler olarak genellikle çiçek desenler, doğa motifleri ve geometrik ögeler kullanılsa da pop-art temalı babetler de farklı seçenekler arayanlar tarafından tercih edilmektedir. Şehir temalı, bir müzik grubunu veya sanatçıyı temsil eden resimler ve figürlerin yer aldığı veya çizimlerle süslenmiş pop-art diye tabir ettiğimiz babet modelleri de piyasada bulunmaktadır. Sade kıyafetlerle ve şık takılarla kombin yapıldığında bu babetler de oldukça iyi bir seçenek olacaktır.

babetto-desenli-babet-2Desenli babet dendiğinde akla sadece kumaş babetler gelmemelidir elbette. Deri babetlerde de çeşitli bitki motifleri yada renklendirme teknikleri ile farklı babet desenleri ortaya çıkarılabilmektedir. Deri babetler hem mevsimlik olarak, hem de kış aylarında bot ve çizmelerin yerine rahatlıkla kullanılabilir. Deri babet satın alınırken dikkat edilmesi gereken en önemli şey ise kullanılan malzemenin gerçek deri olması ve derinin kalitesidir. İyi nitelikte deri kullanıldıysa babetler su geçirmez ve ayağa kolaylıkla uyum sağlar, aksi halde kış ayları için uygun bir ayakkabı olmaz.

Desenli babetler örme kalın iplikler yapılan babetler de kendi içlerinde barındırdıkları hoş desenlerde babet tutkunlarının karşısına çıkmaktadır. Desenli babetler genellikle yaz ayları ve sıcak havalar için güzel bir alternatif oluşturmaktadır. Bu babet çeşitleri de genellikle pastel ve açık tonlarda tüketicinin karşısına çıkmaktadır. Ayrıca ayağa hava aldıracak şekilde tasarlanması bu model babetlerin ayakta oluşabilecek sağlık problemleri ve kötü kokuları engellemesini sağlamaktadır.

babetto-desenli-babet-4Rugan babetlerden de bahsetmek istiyoruz. Bu sezon her ayakkabı üreticisinde gördüğümüz ve genellikle siyah, lacivert ve vizon babetler mevsimlik olarak tabir edilebilir. Bu babetler her mevsim giymeye uygundur ve her mevsim kıyafetiyle kolaylıkla uyum sağlayabilir. Genellikle siyah, lacivert ve vizon renklerinde rugan babetler üretilmektedir. Rugan ayakkabıların şıklığı babet dünyasında da olduğu gibi her zaman yerini korumaktadır.

İster düz renk olsun, ister desenli babetler hanımlar için vazgeçilmezdir. Her bayan kendi tarzını yansıtan babetleri kendi koleksiyonuna katarak tarzına uydurmaktadır. Bahsettiğimiz babet çeşitlerine hemen hemen herkes kolaylıkla ulaşabilir. Web sitelerinde ve pek çok alışveriş platformunda da belki hiçbir yerde görmediğiniz babet modellerine erişebilirsiniz. Sadece ülkemizdeki markaların değil, yurtdışında bulunan yada tasarımcılar tarafından özel olarak hazırlanan ve tüketiciyle pek fazla buluşamayan modellere de sahip olma şansına erişirsiniz. İstenilen ödeme seçeneğini tercih ederek de kapınıza kadar beğendiğiniz babetin gelmesini sağlayabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 × three =