En sevilen ayakkabı seç ve ayakkabı al!
30 Ağustos 2015
Bayan ayakkabı, bayan babet modelleri
30 Ağustos 2015
Tümünü Göster

Bayan babet modası

babetto-bayan-babet-modası

babetto-bayan-babet-modasıBayan babet modası Babettodan sorulur.Babeti olmayan hanım var mı? Bu soruya hayır cevabını verecek hanım sayısı çok azdır tahminimce. Hemen hemen her hanımefendinin dolabında siyah elbise kadar bulunması gereken bir ayakkabıdır babet ayakkabı çünkü şüphesiz hanımların en kurtarıcı ayakkabısıdır babet. Neden mi? Çünkü hem resmi bir ortamda, işte, şık bir davette, düğünde giyilebilir hem de günlük olarak da kullanılabilir. Bu iki skalayada uyarken babet şık ve konforlu bir ayakkabı olma özelliği taşır. İşte bu yüzden babeti olmayan bir bayan düşünmek imkansız hale geldi. Bu bayanlar için kaçışı olmayan bir moda çünkü bahar geldiğinde yada yaz aylarında cıvıl cıvıl babetler sarıyor etrafı. Yaz aylarının gelmesiyle birçok bayanın ayağında göreceğimiz bu babet ayakkabılar aslında topuklu ayakkabıdan daha rahat ve düz ayakkabılardan da daha şıktırlar. Belki de çok sık tercih edilme nedenlerinden birisi de budur. Bayan babet modası için şöyle bir geriye baktığımızda babet aslında hayatımızda çok uzun yıllardır yer alan bir bayan ayakkabı modeli değil. Bayan babet modası 2000’lerle hayatımıza girdi diyebiliriz babet için. Daha önce bayan ayakkabı modelleri düz ayakkabılar, topuklu ayakkabılar, spor ayakkabılar ve yazın da genellikle sandalet şeklindeydi yani babet ayakkabılardan eser yoktu. Sonralarda hayatımıza hızlı bir giriş yapan babet ayakkabılar bayan babet modasını tayin etti, bir anda kadınların gözdesi oldu ve herkes tarafından bilinir hale geldi.

 babetto-bayan-babet-modası Bayan babet modası BABETTO’dan sorulur

Bayan babet modası, Bayanların babeti bu kadar çok sevmeleri bir babet endüstrisi ve beraberinde babet modası doğurmuştur. Her bayanın dolabında bulunmakla kalmayıp artık birkaç çift olan babetler her geçen sene yeni eklenen modellerle kendine inanılmaz sayıda alıcı bulmuştur. Renkleri ve desenlerinin yanında modelleri de değişime uğramış; babet her ortama uyum sağlayan, herkes tarafından sevilen ve her ortamda giyilebilen bir ayakkabı haline gelmiştir. Bayan babet modası artık her yerde görülüp satın alınabilir konumdadır.

Bayan babet modası denilince karşımıza babetlerin artık şık detaylarla ve ayrıntılarla süslenmiş hali geliyor. Babetlerin deri ve metal aksesuarlarla bezenmesi, tül ve kumaş gibi ayrıntılar içermesi hatta bazılarının sadece kumaştan veya dantelden olması sezonun şık ayrıntıları arasındadır. Bütün bunlara ek olarak transparan ve plastik detaylı babetler de mevcuttur. Tamamı transparan babetler özellikle bu yaza damgasını vurdu diyebiliriz. Bazı bölgeleri transparan olan babetler de tasarımcı elinden çıktığı her halinden belli olan gerçekten çok şık ayakkabılar. Bayan babetlerinin çeşitleri tabi saymakla bitmez. Bilekten bağlı olan babetler de aslında yeni yeni ortaya çıkan modellerden ama ne kadar rağbet göreceği ise tartışmaya açıktır.

babetto-bayan-babet-modası (1)Bayan babet modasının vazgeçilmezi ise kurdeleler. Cici ve şehirli kız havası yaratan kurdeleler bazen boncuk detaylı, bazen de metal olmasıyla daha da dikkat çekici hale geliyorlar. Sürekli değişen ve yeni modeller eklenen moda babetlerin dünyasında kurdelelerin sağlam ve değişmez bir yeri olduğu ise kesindir.

 
 

Sitemizde en yeni alışveriş siteleri, ayakkabı, babet, sandalet, çanta, takı ve deri aksesuar modellerini inceleyebilirsiniz.

 

Son Moda Ayakkabı ve Babet Modelleri

Sezonun en çok satan babet modellerini ve ayakkabı modellerini kaçırmayın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 − four =