Erkek babet modelleri
30 Ağustos 2015
En güzel gelin ayakkabı modelleri
30 Ağustos 2015
Tümünü Göster

En Moda Babet Ayakkabı

babetto-en-moda-babet

babetto-babetEn moda babet ayakkabı her kadının vazgeçilmezi ve şıklığıyla da kadınların en çok tercih ettikleri ayakkabılardandır. En moda babet ayakkabı modasının sürekli değişmesi hanımları birçok alternatif renk model ve desende babet edinmeye yöneltmiştir. Mevsimlik babetler olduğu gibi daha kalın ve koyu renk olan babetler soğuk mevsimlerde kullanmaya elverişlidir. Bunun yanında hafif ince ve açık renkli, bazen de tülden yapılmış babetler daha sıcak mevsimlerde kullanmaya uygundur.  Babetler kumaştan deriden hatta plastik içerikli malzemelerden de yapılabilmektedir. En moda babet ayakkabıların yapıldığı malzeme, renk model ve kalite açısından birçok seçeneği bulunmaktadır. Bu seçeneklere de yazımız içerisinde değineceğiz.

Hanımların hiçbir zaman yeteri kadar ayakkabıları olmadığı malum, en şık ve en rahat kullanılabilir ayakkabı olması açısından hanımların dolaplarında birden çok babet olması da şaşırtıcı bir durum olmasa gerek. En  oda babet ayakkabı, son trendlerle Babetin ulaşılabilirliği ve her geçen gün daha da cazip modellerinin çıkması kadınları daha çok babet çeşidine sahip olmaya tetiklemektedir.

 babetto-en-moda-babet-ayakkabı-2En moda babet ayakkabı yaz modası babet ayakkabılar

şimdiden vitrinlerdeki yerini aldı. Rengarenk modellerin ve pastel tonların önemi geçen yaz da olduğu gibi çok yüksek. Limon sarısı, mint yeşili, uçuk yeşil, uçuk mavi, bebek pembesi, turkuaz tonları, şeker pembesi… Bunlar sadece saydıklarımız, daha birçok renk ve çeşitte babetler baharın geldiğini müjdeler gibi her yanda belirmeye başladı. Bu moda babet ayakkabıları renkli kıyafetlerle de kombinleyerek kullanmak sezonun en şıkları arasında yer almak için yapılacak tek şey gibi gözüküyor. Renkli babetler gibi renkli pantolonlar, gömlekler, bluzlar, tshirtler ve etekler, elbiseler bu güzel renkli babetlerle birlikte kullanıldığında ortaya çok tatlı kombinler çıkabiliyor.

En moda babet ayakkabı modelleri ise en az babet renkleri kadar çeşitli. Sivri burun, delikli, bağcıklı, kurdeleli, işlemeli, taşlı, deri detaylı, transparan… Babet tutkunları için birçok alternatif seçenek bulunmaktadır. Bu sene özellikle karşımıza çıkanlar şık taş detayları ve metal süslemeli babetler. Metal zincirler, tokalar, babetin yan kısmından bağlanan küçük metal zincirler de oldukça şık bir hava yaratmaktadır. Uzun zamandır babetlerde kullanılan taş detayları yeni sezonla birlikte daha da ön plana çıkmaktadır. Önceleri kullanılan küçük ve düzenli taş süslemeleri yerini daha büyük, abartılı ve ayakkabıda en çok ön plana çıkan detay olarak yer almaktadır. Özellikle parlak taşlar babetlerde sıklıkla kullanılmaktadır.

babetto-en-moda-babetBabet modası sıklıkla değiştiğinden ve sürekli yeni babet modelleri satışa çıktığından dolayı bahsettiğimiz babet modası kavramı sürekli kendini yenileyen devinimli sözcükleri ifade etmektedir. Mevsimlere göre değişebilen babet modelleri ve babet renkleri sürekli bayanların karşısına yeni seçenekler çıkarmakta ve oldukça çok rağbet görmektedir. Babetin bu kadar sevilmesi de elbette sürekli yeni babet modellerinin piyasaya sürülmesini tetiklemekte, babet modasının her geçen ay değişmesine neden olmaktadır.
 

Sitemizde en yeni alışveriş siteleri, ayakkabı, babet, sandalet, çanta, takı ve deri aksesuar modellerini inceleyebilirsiniz.

 

Son Moda Ayakkabı ve Babet Modelleri

Sezonun en çok satan babet modellerini ve ayakkabı modellerini kaçırmayın…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

twelve + 16 =