Gelin Ayakkabısı

babetto_topuklu_gelin_ayakkabısı

 

 
Gelin ayakkabısı, gelinlik giyecek kızlarımızın hayalidir. O gün için her şeyin en özelini hazırlarlar. Salon belirlenir, gün belirlenir, davetliler çağırılır. Aylarca öncesinden gelinlik hazırlanır büyük bir özenle büyük bir heyecanla duvağa ve saçın şekli de belirlenir ve sıra ayakkabıya gelir. Tabiki bu özel günde bu kadar özene ancak, özenle ve sevgiyle hazırlanmış bir BABETTO gelin ayakkabısı yakışır. Günlük hayatta en fazla tercihiniz olan BABETTO ayakkabılar düğününüzde de yanınızda. BABETTO ailesi olarak yorucu gerçek olan bu mutlu gününüzde rahat olmanız için rahatlık ve zerafeti bir araya getirdik. Gelin ayakkabısı seçmeden önce sitemizi ziyaret etmeniz sizin yararınıza olacaktır.

 babetto_gelin_ayakkabı_modelleriRomantik Gelin Ayakkabısı Modelleri

En mutlu gününüzde ayakkabınızla ilgili bir sorun yaşamak istemezseniz bunun bizde istemeyiz.  O yüzden bu mutlu gününüz için en özel ayakkabıya en iyi ve en kolay BABETTO ‘yla ulaşırsınız. Çizme sandalet, bot, babet ve topuklu ayakkabılarında gösterdiğimiz başarıyı gelin ayakkabısı modellerinde de göstermeye çalışıyoruz. Prensiplerimizden şaşmıyor ve tüm tercihi yine sizlere bırakıyoruz. Ayakkabılara gelinliğe yakışır ve zarif dokunuşlar katarak sizi yatığınız alışverişten memnun olmanız için çabalıyoruz. Bizim için her zaman önemli olan ilk faktör sizin yaptığınız alışverişten zevk almanızdır. Özel gününüz için giymek istediğiniz ayakkabıyı en az sizin kadar özenerek hazırlayıp size sunmak bizim en eğlenceli görevlerimizden biri.

Gelin Ayakkabısı Babetto’dan Alınır

Düğününüzde her şey kusursuz olmalıdır; ayakkabılarınız da öyle. Düğün boyunca size eşlik edecek olan ayakkabıların her şeyiyle sizin zevkinize uygun olmasına ne dersiniz? Evet, bu mümkün! BABETTO ailesi olarak zengin gelin ayakkabısı modellerimizle size bu imkânı sunuyoruz. Sizin istemediğiniz hiçbir detayı ayakkabılara eklemiyoruz. Ağızınızdan çıkan söz bizim fabrikalarımızda şekilleniyor ve en çok 10 gün içinde kapınıza kadar getiriyoruz. Bulmakta zorlanacağınız küçük ya da büyük numaraları bize söylemeniz yeterli. Biz bulamadığınız numarada ayakkabıları sizin için üretiyoruz. Mağaza mağaza dolaşmak yerine sitemize girip sizin için en uygun ayakkabıyı seçebilirsiniz. Üstelik değişim ve iade garantisiyle sizi alışverişinizden memnun görmek istiyoruz.

 babetto_abiye_ayakkabılarbabetto_gelin_ayakkabıları