Ortopedik ayakkabı modelleri

Babetto babetleri
30 Ağustos 2015
babetto-bayan-babet-ayakkabı
Bayan Babet Ayakkabı
30 Ağustos 2015
Tümünü Göster

Ortopedik ayakkabı modelleri

Bir bayanın hiçbir zaman yeteri kadar ayakkabısının olmadığı gerçeği malum. Her bayan için vazgeçilmez olan ayakkabılar özellikle mevsimlere göre çeşitlilik göstermekte. Stiletto, topuklu ayakkabı, bot, çizme, sandalet hatta terlikler bayanların vazgeçilmezleri arasındadır. Bu ayakkabı modelleri arasında bir çeşit de var ki; hanımların en sık tercihi desek herhalde pek yanılmayız.

Bayan Babet güzel görünümleri ve giy-çık tarzlarıyla özellikle son yıllarda hayatımıza hızlı bir giriş yaptı. İşe yaşamında kullanmak için hoş bir alternatif olan bayan babetleri; bunun yanında şık bir akşam yemeğinde, kafede, alışverişte, okulda hemen hemen her yerde giyilebilir. Bayanların babeti bu kadar çok tercih etme nedeni belki de budur. Kolay bulunabilir olması da babetin tercih edilirliğini arttırıyor tabi. Online alışveriş sitelerinin hemen hemen hepsinde beğenebileceğimiz tarz marka babetler bulabiliyoruz. Renk, model, tarz bakımından da oldukça çok babet çeşidi mevcuttur. Sezonlara göre renk skalası değişse de hemen her bayanın bir siyah babeti vardır. En kurtarıcı ayakkabıdır bence siyah babet. Her yere uyar, sırıtmaz ve ne giyeceğinize karar veremediğiniz anda yardımınıza koşar. Bunun yanında babet tarzları da oldukça çoktur. Bazı ayakkabılar sadece bir tarza hitap ederken babet bu kaygıyı taşımaz. Punk, retro, pop, trend, sofistike… Her zevke uygun babet çeşidi bulmak mümkündür. Kısaca en salaş tarza da en şık elbiseye de yakışacak babet mevcuttur.Babetlerin renk çeşitliliğinin yanında bu sezon aksesuarlarla süslenmiş bayan babet de çok moda. Özellikle sezonun takılarında kullanılan büyük taşlar ve broşlar babetlere ayrı bir sofistike hava katıyor, bazı babetleriyse elegant hale getiriyor. Boncuk işlemeli babetler de revaçta özellikle el işçiliği gibi duran, özenilerek yapıldığı belli olan babetler de hanımların bu seneki babet tercihlerinden. Metallerden de bahsetmek istiyoruz. Metal zımbalar(plastik ve renkli olanlar da daha genç yaştaki hanımlar tarafından beğeniliyor), metal zincirler ve küçük metal detaylı babetlere de bu sene çok sık rastlıyoruz.,
babet modelleri

Bu tarz babetler daha asi görünümleriyle özellikle gece giymek için idealler. Babetlerdeyse gece tercih edilenlerde bu sene kesinlikle abartı hakim. Babetinizi istediğiniz kadar abartabilirsiniz, sorun yok. Tamamı taş kaplı, simli, parlak, tamamen transparan babetler kullanmanız sizi kesinlikle bu senenin trendy babet sahipleri arasına sokacaktır. Sözü gelmişken transparan babetler de sezonun en önde gelen seçenekleri arasında, kesinlikle bir tane transparan babet almanızı tavsiye ediyoruz. Bayan babet modelleri için inceleyebilirsiniz>>.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nine + 14 =