Topuklu Ayakkabı

Topuklu ayakkabı, aslında tüm kadınları etkiliyor. Kadınların bir kısmı topuklu ayakkabı sevmiyorum der fakat kullanmaktan da geri kalmazlar. BABETTO’da herkese uygun bir topuklu ayakkabı bulmanız mümkün. Her yükseklikteki topuklu ayakkabı modellerini sizler için BABETTO kalitesiyle birleştirdik. Günlük hayatta da özel gecelerde de giyebileceğiniz binlerce model var. Ayakkabı, babet, çizme, bot, sandalet ve babet modellerindeki ilk tercihinizden olan firmamız sizleri istediğiniz topuklu ayakkabı modellerini hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırmaya çalışılıyor. Severek kullanacağınız bu topuklu ayakkabılar tamen sizin isteğinizle şekilleniyor. Sipariş ettiğiniz ayakkabıda memnun kalmadığınız en küçük ayrıntıda firmamıza durumu bildirebilir değişim veya iade garantisinden faydalanabilirsiniz.

 

 

 

HERKESE BİR ÇİFT TOPUKLU AYAKKABItopuklu ayakkabı

Günün her anında rahatlıkla giyebileceğiniz topuklu ayakkabı modellerini hemen hemen her kıyafetinizle kombinleyebilirsiniz. Platform topuk, dolgu topuk gibi modelleri ayak sağlığını tehlikeye atmayışı ve rahat bir yürüyüş sunması sayesinde günlük hayatta fazlasıyla kullanabilirsiniz. Çok sivri ince topuk gibi modelleri ise özel gün ve gecelerde kullanmanız daha iyi olur. Platform topuk ve dolgu topuk ayakkabıyı özel toplantılarda da kullanarak daha rahat anlar yaşayabilirsiniz. “Topuklu ayakkabı sanıldığı kadar da rahatsız ayakkabılar değildir. İlk başlarda yürürken zorlansanız da kısa zamanda topukluyla yürümeye alışılacaksınız. Alıştıktan sonra topukludan vazgeçmeme ihtimaliniz var. En az düz taban kadar topuklu ayakkabıları görmek için sitemize göz atın!

 

Topuklu Ayakkabı

Topuklu ayakkabı konusunda da iddialı platform, çizmesinden botuna, sandaletinden babet modelleri ve daha birçok ayakkabı alışverişindeki ilk tercihiniz  olan BABETTO platform topuktan ince topuğa kadar tüm topuklu ayakkabı modellerini sizler için üretiyor. Aradığınız her çeşit ayakkabıya rahatlıkla ulaşmanız için her geçen gün özverili bir şekilde çalışıyor sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Her model ve her renk topuklulara ulaşmak için en doğru yerdesiniz. Rengini, modelini ve kullanılan malzemeyi seçebildiğiniz gibi ayakkabınızın topuk çeşidine ve topuk yüksekliğine de siz karar verebiliyorsunuz. Sitemizde gezinerek size en uygun modeli seçin ve sipariş edin. Aradığınız ayakkabılara ulaşmanın en kolay yolunun rahatlığını deneyin. Uygun fiyat ve topuklu ayakkabı seçenekleri içinde modern çizgi bizi tercih etmeniz için en güzel nedenlerden biri.